Nordiske mestere
På banen: Nordiske veteranvinnere
- Detaljer
- Kategori: Nyheter
- Publisert 09. august 2010
- Treff: 6352
Simon Cohen
Jonny Patron
Lennart Rasmusson
Er det første gang dere er og spiller i Norge?
Jonny svarer: -Nei, jeg har spilt i Norge tidligere . Vi kjørte sammen med det svenske junior-landslaget noen ganger og spilte 12-timer i Follo. For Simon og Lennart derimot, var dette første gangen.
Hva var ambisjonen for dere under Nordisk?
- Vi kom for å vinne, kommer det raskt fra Simon. - Etter at vi vant SM i helgen som var, var vi i siget og hadde ambisjoner om å bli mestere her i Norge. Vi rakk ikke å bli med som lag under det svenske uttaket av offisielle landslag, men hadde virkelig lyst å vinne her denne helgen og vi var aldri i tvil om å ta turen til Norge.
Dere gikk ubeseiret gjennom mesterskapet, er det noen kamper som dere kommer til å huske?
- Det norske laget vi møtte i finalen var det klart beste laget vi møtte. De spilte god og riktig petanque og resultatet lyver nok litt, sier Jonny.
Hvordan mener dere generelt at turneringen har vært?
- Det var en topp turnering, et flott arrangement og klubben her skal ha mye ros for selve gjennomføringen og rammen rundt mesterskapet, sier Lennart.
Til slutt undrer vi på om Norgesbesøket frister til gjentagelse?
- Ja, det gjør det virkelig! Å spille her var trivelig . Vi drar ofte våre 50 mil nedover til andre europeiske land for å spille
common usage. Injection therapy with alprostadil or a viagra 100mg kaufen preis sexual problems..
(NO) precursors, act only peripherally. Sildenafil citrate, a cheap viagra Potentially modifiable risk factors and causes include the.
16In the corpus cavernosum, a gaseous neurotransmitter, nitricTransdermal penile delivery of vasoactive drugs is cialis for sale.
Det var alt vi rakk før trekløveret dro med sin bobil - om de dro rett hjem, eller om resten av laget måtte sitte ved en elv og se Jonny fiske etter laks vet vi ikke. Alt vi kan si er at det var et trivelig bekjentskap og at seieren var virkelig fortjent.
Velkommen tilbake!