Publiserte artikler

Søkeboks

Webmaster

 

Skulle det mot formodning ha oppstått feil og ditt lag ikke står registrert og påmelding er sendt – gi oss umiddelbart beskjed.

 

NM - Åpen Singel

1. Trond Rekdahl, ØPC
2. Geir Høistad, HPK
3. Ole Hågensen, Østkanten
4. Joachim Hågensen, Østkanten
5. Benny Bel- Lafkih, Østkanten
6. Robert Pettersen, Østkanten
7. Svein Tore Woldsund, Petancamigos
8. Bjørn Kopperud, Østkanten
9. Rune Fuglesang, Østkanten
10. Vidar Hauger, Østkanten
11. Knut Lomsø, Østkanten
12. Larry Young, Petancamigos
13. Maija Juva, Petancamigos
14. Krister Jansson, Petancamigos
15. Gjermund Røren, Petancamigos
16. Sten Harald Rønning, HPK
17. Birger Otto Hansen, HPK
18. Roger Johansen, HPK
19. Ståle Baksetersveen, HPK
20. Bjørn Arne Nordhagen, HPK
21. Johnny Skjørberg, HPK
22. Lars Gunnar Lingås, HPK
23. Jan Åge Paulsen, HPK 
24. Harald Tronrud, HPK
25

evaluation of ED. generic viagra system and adequate blood supply to the penis and a.

. Thor Eivind Kise, Østkanten
26. Dag Nygaard, Follo
27. Lars Kiplesund, Follo
28. Mike Barker, Follo
29. Elin Rue, Follo
30. Kjell Hide, Follo
31. Per Klevenberg, Follo
32. Rune Kristoffersen, Follo
33. Morten Torp, OPC
34. Jean-Jacques Razaka, OPC
35. Andre Erdahl, Østkanten
36. Kenneth Erdahl, Østkanten
37. Gjermund L. Krogstad, Drøbak
38. Morten Groth, Drøbak
39. Inge Ruth Aabol, Son
40 . Jon Norborg, Son
41. Willy Mørkhagen, Son
42. Bjørn Weum, Son
43. Arve Sandbakken, Hamar
44. Solvår Magnor, Hamar
45. Svein Bruu, OPC
46. Atle Andersen, BFII
47. Tomas Kristoffersen, BFII
48. Bente Pedersen, BFII
49. Odd Porsmyr, BFII
50. Rolf Såheim, BFII
51. Turid Såheim, BFII
52. Egil Breiby, ØPC
53. Jan Åge Blystad, ØPC
54. Tom Johansen, ØPC
55. Charlotte Bjørno, ØPC
56. Ronny Gudmundsen, ØPC
57. Lars Bruu, OPC
58. Camilla Hovind, OPC 
59. Rolf Einar Finstad, Hølen
60. Pål Nordby, Hølen
61. Arne Jørgen Bergmål, Hølen
62. Marius Breimo, OPC 
63. Reidun Johansen, Valle
64. Kristjana Møller, Valle
65. Øivind Bjordal, Valle
66. Odd-Erik Høie, Valle
67. Robert Olsen, Valle

68. Freddy Bruu, ØPC

 

NM-Åpen Dobbel

1. Trond Rekdahl og Tom Johansen, ØPC
2. Ole Hågensen og Joachim Hågensen, Østkanten
3. Benny Bel-Lafkih og Robert Pettersen, Østkanten
4. Bjørn Olav Lyster og Svein Tore Woldsund, Petancamigos
5. Rune Fuglesang og Vidar Hauger, Østkanten
6. Bjørn Kopperud og Knut Lomsø, Østkanten
7. Ulf Lundby og Rolf Bolstad, OPC
8. Larry Young og Bror Bøhler, Petancamigos
9. Leif Høgberg og Stephane Guillemenot, OPC
10. Krister Jansson og Gjermund Røren, Petancamigos
11. Hans Erik Røneid-Hansen og Sten Harald Rønning, HPK
12. Jon Egil Stavik og Birger Otto Hansen, HPK
13. Roger Johansen og Ståle Baksetersveen, HPK
14. Johnny Skjørberg og Bjørn Arne Nordhagen, HPK
15. Geir Høistad og Lars Gunnar Lingås, HPK
16. Tom Nilsen Soto og Francois Soto, HPK
17. Gjermund L. Krogstad og Morten Groth, Drøbak
18. Thor Eivind Kise og Labib Abderazak, Østkanten
19. Dag Nygaard og Jørn Rue, Follo
20. Lars Kiplesund og Kjell Hide, Follo
21. Oddvar Karlsen og Rune Kristoffersen, Follo
22. Per Klevenberg og Turid Bakke, Follo
23. Morten Torp og Marius Breimo, OPC
24. Atle Andersen og Rolf Hermansen, BFII
25. Gunnar Salthe og Kjell Erlandsen, BFII
26. Benny Hansson og Tomas. Kristoffersen, BFII
27. Mili Selimovic og Tore Thøgersen, BFII
28. Erik Johansen og Ronny Gudmundsen, ØPC
29. Jan Åge Blystad og Egil Breiby, ØPC
30. Jean-Jaques Razaka og Lars Bruu, OPC
31. Pål Nordby og Arne Jørgen Bergmål, Hølen
32. Robert Olsen og Øivind Bjordal, Valle
33. Eldbjørg Iren Johansen og Odd-Erik Høie, Valle
34. Lars Bentsborg og Morten Sjøberg, OPC


NM-Åpen Trippel

1. Trond Rekdahl, Tom Johansen og Ronny Gudmundsen, ØPC
2. Ole Hågensen, Robert Pettersen og Benny Bel-Lafkih, Østkanten
3. Vidar Hauger, Bjørn Kopperud og Knut Lomsø, Østkanten
4. Ulf Lundby, Rolf Bolstad og Tor Friis, OPC
5. Larry Young, Bror Bøhler og Maija Juva, Petancamiogos
6. Svein Tore Woldsund, Krister Jansson og Gjermund Røren, Petancamiogos
7. Ellen Sanna Andersen, Elise Sanna Andersen og Siri Sanna Andersen, ØPC   
8. Birger Otto Hansen, Hans Erik Røneid-Hansen og Sten Harald Rønning, HPK
9. Roger Johansen, Ståle Baksetersveen og Francois Soto, HPK
10. Jon Egil Stavik, Johnny Skjørberg og Bjørn Arne Nordhagen, HPK
11. Harald Tronrud, Arild Øynes og Jan Åge Paulsen, HPK
12. Geir Høistad, Lars Gunnar Lingås og Helge Angell-Petersen, HPK
13. Dag Nygaard, Jørn Rue og Elin Rue, Follo
14. Lars Kiplesund, Oddvar Karlsen og Kjell Hide, Follo
15. Per Klevenberg, Johnny Borrebækk og Ove Evensen, Follo
16. Mario Rodriguez, Regula Rieder og Mike Barker, Follo
17. Andre Erdahl, Rune Fuglesang og Magnus Utgård, Østkanten
18. Gjermund L. Krogstad, Morten Groth og Ole Inge Skorbakk, Drøbak
19. Inge Ruth Aabol, Jon Norborg og Bjørn Weum, Son
20. Solvår Magnor, Arve Sandbakken og Trond Engebakken, Hamar
21. Morten Torp, Pierre Espic og Jean-Jacques Razaka, OPC
22 . Atle Andersen, Rolf Hermansen og Rolf Såheim, BFII
23. Benny Hansson og Odd Porsmyr og Turid Såheim, BFII
24. Tomas Kristoffersen, Mili Selimovic og Tore Thøgersen, BFII
25. Kari Baardset, Kjell Erlandsen og Bente Pedersen, BFII
26. Charlotte Bjørno, Hanne Arnesen og Lisbeth Fossen, ØPC
27. Jan Åge Blystad, Egil Breiby og Roger Støa, ØPC
28. Lars Bruu, Lars Bentsborg og Camilla Hovind, OPC
29. Stephane Guillemenot, Marius Breimo og Leif Høgberg, OPC
30. Odd-Erik Høie, Reidun Johansen og Kristjana Møller, Valle
31. Robert Olsen, Øivind Bjordal og Per Aamodt, Valle
32. Thor Arne Smestad, Rolf Einar Finstad og Arne Jørgen Bergmål, Hølen
33. Steinar Andersen, Freddy Bruu og Frank Seculic, ØPC

 

NM-Skyting

1. Trond Rekdahl, ØPC
2. Geir Høistad, HPK
3. Ole Hågensen, Østkanten
4. Joachim Hågensen, Østkanten
5. Benny Bel- Lafkih, Østkanten
6. Robert Pettersen, Østkanten
7. Maija Juva, Petancamigos
8. Krister Jansson, Petancamigos
9. Sten Harald Rønning, HPK  
10. Birger Otto Hansen, HPK                                  
11. Roger Johansen, HPK                               
12. Ståle Baksetersveen, HPK                             
13. Bjørn Arne Nordhagen, HPK                            
14. Johnny Skjørberg, HPK 
15. Thor Eivind Kise, Østkanten
16. Dag Nygaard, Follo
17. Kjell Hide, Follo
18. Mike Barker, Follo
19. Morten Torp, OPC
20. Jean-Jacques Razaka, OPC
21. Andre Erdahl, Østkanten
22. Jon Norborg, Son
23. Bjørn Weum, Son                      
24. Lisbeth Fossen, ØPC
25. Tom Johansen, ØPC
26. Steinar Andersen, ØPC
27. Ronny Gudmundsen, ØPC
28. Signe Hovind, OPC
29. Lars Bruu, OPC
30. Marius Breimo, OPC
31. Camilla Hovind, OPC

32. Freddy Bruu, ØPC 

 

NM-Damer Dobbel

1. Maija Juva, Petancamigos, og Signe Hovind, OPC
2. Gerd Johansen og Sissel Skjørberg, HPK
3. Elin Rue og Regula Rieder, Follo
4. Hill Nielsen og Linn Hågensen, Østkanten
5. Christine Tyldum og Elisabeth Hågensen, Østkanten
6. Kari Baardseth og Bente Pedersen, BFII
7. Ellen Andersen og Lisbeth Fossen, ØPC
8. Ellen Johansen og Grethe Johansen, ØPC
9. Charlotte Bjørno og Hanne Arnesen, ØPC
10. Marianne Myrbråten og Siw Rekdahl, ØPC
11. Camilla Hovind, OPC, og Eli Gjengstø, Østkanten 

 

NM-Veteran Dobbel

1. Ragnhild Gillholm og Tor Friis, OPC
2. Harald Tronrud og Jan Åge Paulsen, HPK 
3. Johnny Borrebækk og Ove Evensen, Follo
4. Mario Rodriguez og Mike Barker, Follo
5. Inge Ruth Aabol og Jon Norborg, Son
6. Willy Mørkhagen og Bjørn Weum, Son
7. Gilbert Lara og Helga Lara, OPC
8. Ingrid Karila og Arve Sandbakken, Hamar
9. Solvår Magnor og Trond Engebakken, Hamar
10. Tor Berg og Arne Lund, BFII
11. Rolf Såheim og Turid Såheim, BFII
12. Kai Andersen og Trond Rostad, BFII
13. Odd Porsmyr og Torunn Rostad, BFII
14. Solveig Falch , OPC og Oddbjørg R. Nilsen, Son
15. Thor Arne Smestad og Rolf Einar Finstad, Hølen
16. Reidun Johansen og Kristjana Møller, Valle

 

NM-Junior Dobbel
1. Patrick Nicolaisen og Mikael Linnangi Vedde, HPK
2. Henrik Johansen og Eivind Simonsen, ØPC
3. Kenneth Danielsen og Jørgen Danielsen, Økern
4. Stine Rolén Tunsjø og Aleksandra Marie Høye, Valle
5. Henning Rolén Tunsjø og Victoria Elisabeth Høye, Valle
6. Luis Olav Lyster og Elias Valkvæ Olsen, Petancamigos
7. Marius Klem og Espen Klem, Petancamigos
8. Elise Sanna Andersen, Økern, og Torbjørn Jansson, Petancamigos